CZAS NA ZMIANY

Pierwsza Wizyta

Na pierwszej wizycie porozmawiamy o twoich celach, sposobie twojego dotychczasowego żywienia, omówimy aspekty zdrowotne,

Konsultacja

Konsultacja Dietetyczna

Jeśli chciałbyś, chciałabyś dowiedzieć się jak należy zdrowo się odżywiać, nie chcesz rozpoczynać kuracji odchudzającej, ale martwią cię wyniki morfologii krwi i lekarz zalecił wizytę u dietetyka, lub od dawna chorujesz np. na nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy czy cukrzycę ...

Badanie

Badanie na analizatorze składu ciała

Mierzymy masę ciała, mięśni szkieletowych oraz tkanki tłuszczowej, a także zawartość wody w litrach, ilość białka i substancji mineralnych w organizmie. Obliczymy BMI, WHR oraz BMR badanego

Razem

Razem Taniej

Jeśli razem ze swoją drugą połówką, lub bratem, synem czy mamą, zdecydujesz się skorzystać z kuracji u mnie druga osoba będzie miała 30% rabatu na dietę.

W przypadku jeśli nie chcesz rozpocząć kuracji, ale potrzebujesz konsultacji dietetycznej:

Konsultacja dietetyczna, czas trwania 1 godzina koszt 100 zł

Jeśli chciałbyś, chciałabyś dowiedzieć się jak należy zdrowo się odżywiać, nie chcesz rozpoczynać kuracji odchudzającej, ale martwią cię wyniki morfologii krwi i lekarz zalecił wizytę u dietetyka, lub od dawna chorujesz np. na nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy czy cukrzycę i nie wiesz jak powinna wyglądać odpowiednio zbilansowana dieta?? Zapraszam Cię Serdecznie na konsultację, porozmawiamy o tematach, które Cię interesują, postaram się odpowiedzieć na twoje wszelkie pytania, nakieruję cię na odpowiednie tory oraz otrzymasz ode mnie zalecenia dietetyczne, dotyczące zdrowego odżywiania. Na tej wizycie wykonam również pomiary antropometryczne za pomocą analizatora składu ciała. Dowiesz się m.in. jaka jest zawartość wody, białka, substancji mineralnych oraz masa tkanki tłuszczowej oraz mięśni w twoim ciele.

Badanie na analizatorze składu ciała, czas trwania 30 min, koszt 50 zł

Jeśli, byłeś/byłaś na wizycie konsultacyjnej, ale nie rozpocząłeś kuracji, a chciałabyś/aś sprawdzić swoje wyniki ponownie za pomocą analizatora składu ciała, nie ma najmniejszego problemu, zadzwoń i umów się na wizytę. Na wizyty kontrolne możesz przychodzić regularnie, ważne by nie były wykonywane częściej niż co 2 tygodnie.

Jeśli zdecydujesz się na dietę, plan wygląda następująco

 • Dieta 2 tygodniowa– koszt 270 zł w jej skład wchodzi: Pierwsza wizyta+ indywidualny plan żywieniowy na dwa tygodnie + dokładne przepisy do każdego dania + 1 wizyta kontrolna.
 • Dieta 4 tygodnie- koszt 450 zł w jej skład wchodzi : Pierwsza wizyta + indywidualny plan żywieniowy na 4 tygodnie + dokładne przepisy do każdego dania + 2 wizyty kontrolne.
 • Dieta 6 tygodni- koszt 700 zł w jej skład wchodzi : Pierwsza wizyta + indywidualny plan żywieniowy na 6 tygodni + dokładne przepisy do każdego dania + 3 wizyty kontrolne.
 • Dieta 8 tygodni – koszt 880 zł w jej skład wchodzi: Pierwsza wizyta + indywidualny plan żywieniowy na 8 tygodni + dokładne przepisy do każdego dania + 4 wizyty kontrolne.

Jeśli mieszkasz za granicą, lub nie masz możliwości spotkania się w gabinecie, możemy kontaktować się online

Promocja – w Parze Taniej

 

W parze taniej. Jeśli razem ze swoją drugą połówką, lub bratem, synem czy mamą, zdecydujesz się skorzystać z kuracji u mnie druga osoba będzie miała 30% rabatu na dietę . Dodatkowo będzie to ogromna motywacja dla was obojga, będziecie się nawzajem wspierać.

 

 

 • 2 – tygodnie diety koszt 270 zł, druga osoba płaci za dietę która będzie dobrana indywidualnie pod nią, jej 2 tygodniowa dieta będzie w cenie 154 zł.
 • 4 tygodnie diety: cena 330 zł. Czyli cena za 2 osoby to 730 zł – bez promocji 2 osoby 900 zł
 • 6 tygodni diety: cena 505 zł. Czyli cena za 2 osoby to 1155 zł – bez promocji 2 osoby 1400 zł
 • 8 tygodni diety: cena 631 zł. Czyli cena za 2 osoby to 1461 zł – bez promocji 2 osoby 1760 zł

Pierwsza wizyta czas trwania 1 godzina:

Na pierwszej wizycie porozmawiamy o Twoich celach, sposobie twojego dotychczasowego żywienia, omówimy aspekty zdrowotne, opowiesz mi o twoim codziennym trybie życia, podpowiem Tobie jakie błędy żywieniowe popełniasz, ustalimy plan działania oraz dostaniesz ode mnie zalecenia żywieniowe, do których powinieneś się stosować, po upływie około tygodnia otrzymasz dietę, dostosowaną indywidualnie pod Ciebie, pod twoje parametry jakie uzyskałam po uprzednim badaniu na analizatorze składu ciała. Jeśli w ciągu ostatnich 2 miesięcy robiłeś/aś badanie morfologiczne krwi, zachęcam żeby zabrać je ze sobą, będzie to dodatkowa informacja na czym warto było by się skupić oprócz, zrzucenia zbędnych kilogramów. Jeśli nie wykonywałeś/aś w ostatnim czasie takie badanie zachęcam do jego wykonania i przyniesienia je ze sobą na wizytę.

Warto było by także zastosować się do kilku zasad przed wizytą, ponieważ w jej trakcie odbędzie się badanie na analizatorze składu ciała:

PROCEDURA WYKONYWANIA ANALIZY SKŁADU CIAŁA

 1. Bezwzględny zakaz wykonywania badania metodą bioelektrycznej impedancji u osób z rozrusznikami serca, urządzeniami elektrycznymi w jamie brzusznej typu „Ability” (może rozprogramować rozrusznik i inne urządzenia). Możliwe wykonywania badań osobom z implantami ślimakowymi.
 2. Procedura:

 • na czczo lub min. 2-3 godziny po posiłku
 • najlepiej w godzinach porannych, jeśli nie ma takiej możliwości to o
  stałej porze
 • po wypróżnieniu się
 • przed wysiłkiem
 • nie bezpośrednio po kąpieli lub prysznicu
 • stopy gołe bez rajstop, dłonie i stopy bez kremu i balsamu, przed
  badaniem, proszę o zdjęcie butów oraz skarpetek, spodni oraz wszelkiej
  ciężkiej biżuterii, tj naszyjników, zegarków
 • około 2-3 min po zmianie pozycji z siedzącej na stojącą
 • kobiety podczas miesiączki i w ciąży nie powinny mieć wykonywanych
  badań

Wizyta kontrolna czas trwania 30 minut

Po upływie około 2 tygodni od rozpoczęcia stosowania diety, spotkamy się na wizycie kontrolnej aby ponownie sprawdzić na analizatorze składu ciała  jakie są postępy w kuracji odchudzającej. Na tej wizycie, będzie możliwość, wykluczenia pewnych produktów z diety do których nie jesteś jednak przekonany/a, będzie możliwość zmodyfikowania jadłospisu, jeśli coś nie będzie w nim Tobie odpowiadało.